Inauguracja sezonu 2017/2018 na piątkę z plusem!

• autor: mokrydwor, 2017-08-13 13:58

GTS Goszyn - GTS Mokry Dwór 2:4(0:0)
Tak jest, mamy to!!
W meczu rozpoczynającym sezon 2017/2018 w A-klasie no10.pl grupa 2, MD wywozi pełną pulę. Ograliśmy GTS Goszyn 4:2 na ich boisku.
Początek spotkania mógł się zacząć fanastycznie, gdyby nie obrońca gospodarzy. Wychodzących sam na sam Opalkę i Damiana powstrzymywał wspomniany wyżej obrońca, za co dostał jedynie żółtą kartkę!. Ale co się odwlecze to nie uciecze. 10 minut później dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną za dyskusje z sędzią. Zaczęliśmy stwarzać sobie sytuację, ale piłka nie chciała wpaść do sieci. Goszyn mógł objąć prowadzenie, ale ich skrzydłowy uderzył w poprzeczkę. Ogólnie miał pecha, bo dołożył jeszcze dwa słupki. Suma sumarum to powinniśmy prowadzić po pierwszej odsłonie.
Goszyn, mimo osłabienia zaczął coraz śmielej atakować. Jedna z kontr pozwoilła wyjść im na prowadzenie. Jednakże długo nie mogli się cieszyć, gdyż rozgrywając świetną partię Kacper zdobywa bramkę w debiucie. Od tej pory worek z bramkami się rozwiązał. My dołożyliśmy jeszcze 3 a Goszyn tylko jedną. Łupem bramkowym podzielili się: Macio, Domino i Opalka. Ten drugi dał dobrą zmianę, a ten trzeci szalał po boisku. Dorobek bramkowy Pawła mógłbybyć o wiele wyższy dzisiaj.
Ogólnie trzeba pochwalić cały zespół. Każdy dał z siebie wszystko, a przeprowadzane zmiany wcale nie osłabiały drużyny. Oby tak dalej Panowie. Skupmy się teraz na Kiełpinie, które wygrało 11:0 z Sulminem!. Będzie ciężko, ale przy odpowiednim zaangażowaniu wygramy:).
Skład: Stadnicki - Kowalewski, Kowalski, Kwaszyński(Sosiński), Kopania Mat. - Olivan Buil, Rendzio(Potratz), Grześkowiak(Widziński), Kopania Mac. - Liedtke(Krzysztoforski), Opala
Bramki: Kacper Kowalewski, Maciej Kopania, Dominik Krzysztoforski, Paweł Opala